Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Dzień sportu w EACTIVE!

integracja_firmowa_01[1]integracja_firmowa_02[1]integracja_firmowa_03[1]integracja_firmowa_04[1]integracja_firmowa_05[1]integracja_firmowa_06[1]integracja_firmowa_07[1]

Nadszedł czas na kolejny przebierany dzień w naszej firmie! Po świątecznym łakomstwie trzeba wrócić do formy, dlatego temat przewodni dzisiejszych przebieranek to SPORT, a pomysłodawczynią jest Kasia Kisiel.

W myśl powszechnie znanej zasady „najpierw masa, potem rzeźba” przy świątecznym stole niczego sobie nie żałowaliśmy. Czas jednak się już zdyscyplinować i zabrać w końcu za rzeźbę! Nasz zespół w większości to osoby zaangażowane nie tylko w pracę w biurze, ale również w regularną pracę mięśni. Często poza pracą spędzamy aktywnie czas – odbywają się wspólne wycieczki rowerowe, męska część zespołu w każdym tygodniu gra w piłkę nożną na hali a zimą razem spotykamy się na łyżwach. To oczywiście nie koniec. Wśród nas są osoby uprawiające wspinaczkę, pływanie, windsurfing, jazdę na nartach i snowboardzie, miłośnicy kolarstwa górskiego i wszelkich gier zespołowych. #wiemyjak

Nie omieszkaliśmy sprawdzić formy naszych sportowców! Dział marketingu przygotował kilka konkurencji. Do wygrania były książki  Chris Nelson & Demi Taylor Surfing, w których opisano 80 najlepszych na świecie fal surfingowych polecanych przez surferów, fotografów, dziennikarzy i miłośników tego sportu.  Pierwsza konkurencja polegała na jak najszybszym przejściu z kalendarzem na głowie w tą i z powrotem wzdłuż naszego biura. To zadanie nie sprawiło większej trudności nikomu, jednak niepokonana w swej szybkości okazała się Asia Zenker. W drugiej konkurencji pracownicy mieli za zadanie trafić do kosza piłką. Każdy miał jeden rzut. Wygrał Rafał Wojtalik! Następna rywalizacja, która dostarczyła nam najwięcej śmiechu polegała na pozbieraniu gadżetów EACTIVE z podłogi w….. alkookularach! Przez te okulary widzi się tak jak przy 2,5 promilach alkoholu we krwi. Możecie sobie wyobrazić jak przy takiej widoczności wygląda zbieranie przedmiotów wielkości temperówki z podłogi :). Po raz kolejny najlepsza okazała się Asia! W ostatniej konkurencji do rozwiązania był quiz sportowy, jak się okazało wcale niełatwy. Pytania dotyczyły wydarzeń sportowych i nazwisk sportowców, które pojawiały się na naszym blogu. Konkurencja ta opierała się o zasadę „kto pierwszy, ten lepszy”. Niestety pośpiech zgubił naszych sportowców i nikt nie odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkurencjach!

Jak zwykle przebierany dzień dostarczył nam mnóstwo śmiechu, pozytywnej energii i motywacji do aktywnego spędzania czasu. Aby dzień zakończyć zgodnie z tematem, część naszego zespołu od razu po pracy wybiera się pograć w squasha.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak