Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

EACTIVE na DIMAQ DAY we Wrocławiu

Jedną z najważniejszych wartości w EACTIVE jest wiedza. Staramy się jak najczęściej uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach czy warsztatach, które przyczyniają się do poszerzenia naszej wiedzy. Z tego powodu, nie mogło nas zabraknąć również na DIMAQ DAY, czyli konferencji i warsztatach e-marketingowych, które odbyły się we Wrocławiu.

eactive-na-dimaq-day-we-wroclawiu

Tegoroczny DIMAQ DAY odbył się w trzech polskich miastach – Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Wydarzenie miało na celu przedstawienie słuchaczom najskuteczniejszych metod promocji firm w internecie. Poprzez liczne prelekcje z ekspertami z branży oraz warsztaty tematyczne, odbiorcy mieli szansę poznać najskuteczniejsze metody i narzędzia promocji online, ich specyfikę oraz potencjalne efekty.

dimaq-day-wroclaw

Wrocławska edycja odbyła się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego. Nasi pracownicy mieli okazję wysłuchać prelekcji na interesujące i innowacyjne tematy, m.in.: Content marketing w aspekcie ewolucji funkcji Internetu i rozwoju koncepcji marketingowych, Skuteczny lejek do generowania leadów: strategia, budowa, optymalizacja, czy MIKRO-MOMENTY – ważne chwile w marketingu online. Ponadto uczestnicy mogli wziąć udział w jednym z dwóch warsztatów: Jak zhakować pokolenia Z i Alfa lub Szybkie budowanie landing page do generowania leadów.

eactive-na-dimaqday

DIMAQ DAY to z pewnością wartościowe wydarzenie, dla wszystkich osób związanych z branżą marketingu online. Mnóstwo nowej wiedzy na temat najnowszych trendów, innowacyjnych rozwiązań i narzędzi, niezbędnych w obecnych czasach przy stosowaniu promocji internetowej.

Dziękujemy za dawkę wiedzy. Gratulujemy organizatorom i wszystkim prelegentom. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji! 

Ocena artykułu:
5/5 (5)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak