Integracja SEO w EACTIVE

W EACTIVE mamy dwa zespoły odpowiedzialne za SEO, które na co dzień ściśle ze sobą współpracują, dbając o dobro naszych klientów.

Jednak, by współpraca układała się pomyślnie, warto pielęgnować relacje również poza pracą. Właśnie dlatego, w ostatnim czasie specjaliści zajmujący się tym obszarem udali się na ciekawą integrację!

integracja-seo-eactive

Wszyscy pracownicy z działów SEO Off-Site i Technical SEO zostali podzieleni na trzy mieszane grupy, w których udali się do miejsca, w którym najlepiej można sprawdzić umiejętności komunikacji i pracy zespołowej, czyli do escape roomów! Zarówno w pracy jak i w środowisku, w którym się znaleźli potrzebna jest znajomość siebie nawzajem, umiejętność komunikacji i pracy zespołowej, co nie zawsze bywa proste.

Każda grupa samodzielnie wybrała tematykę miejsca, która najbardziej odpowiadała jego członkom. Dwie grupy udały się do Porwanego Samolotu, jeden do Zdrady w Breslau.

Podczas rozwiązywania licznych zagadek i odkrywania kolejnych tajemnic, nasi pracownicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności współpracy, pomysłowość, a także odporność na nietypowe warunki i nieoczekiwane zwroty akcji. Zdecydowanie były to ekstremalne warunki.
Jak się jednak okazało, po raz kolejny wszyscy obecni udowodnili, że świetnie się dogadują i potrafią ze sobą współpracować. Rozwiązywanie problemów było potraktowane bardzo poważnie, jednak z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.

Po wizytach w escape roomach wszystkie grupy zdecydowały się na wspólne spędzenie reszty popołudnia, na przykład jedząc razem obiad w jednej z wrocławskich restauracji serwujących kuchnię azjatycką.

integracja-seo-eactive-obiad

Śmiało można powiedzieć, że integracja zespołów udała się.
Nasi specjaliści mieli okazję spędzić ze sobą więcej czasu, w pozytywnej atmosferze, poznając się przy tym jeszcze lepiej.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (7)

Komentarze

Dodaj komentarz