Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Integracja SEO w EACTIVE

W EACTIVE mamy dwa zespoły odpowiedzialne za SEO, które na co dzień ściśle ze sobą współpracują, dbając o dobro naszych klientów.

Jednak, by współpraca układała się pomyślnie, warto pielęgnować relacje również poza pracą. Właśnie dlatego, w ostatnim czasie specjaliści zajmujący się tym obszarem udali się na ciekawą integrację!

integracja-seo-eactive

Wszyscy pracownicy z działów SEO Off-Site i Technical SEO zostali podzieleni na trzy mieszane grupy, w których udali się do miejsca, w którym najlepiej można sprawdzić umiejętności komunikacji i pracy zespołowej, czyli do escape roomów! Zarówno w pracy jak i w środowisku, w którym się znaleźli potrzebna jest znajomość siebie nawzajem, umiejętność komunikacji i pracy zespołowej, co nie zawsze bywa proste.

Każda grupa samodzielnie wybrała tematykę miejsca, która najbardziej odpowiadała jego członkom. Dwie grupy udały się do Porwanego Samolotu, jeden do Zdrady w Breslau.

Podczas rozwiązywania licznych zagadek i odkrywania kolejnych tajemnic, nasi pracownicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności współpracy, pomysłowość, a także odporność na nietypowe warunki i nieoczekiwane zwroty akcji. Zdecydowanie były to ekstremalne warunki.
Jak się jednak okazało, po raz kolejny wszyscy obecni udowodnili, że świetnie się dogadują i potrafią ze sobą współpracować. Rozwiązywanie problemów było potraktowane bardzo poważnie, jednak z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.

Po wizytach w escape roomach wszystkie grupy zdecydowały się na wspólne spędzenie reszty popołudnia, na przykład jedząc razem obiad w jednej z wrocławskich restauracji serwujących kuchnię azjatycką.

integracja-seo-eactive-obiad

Śmiało można powiedzieć, że integracja zespołów udała się.
Nasi specjaliści mieli okazję spędzić ze sobą więcej czasu, w pozytywnej atmosferze, poznając się przy tym jeszcze lepiej.

Ocena artykułu:
5/5 (5)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak