Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Halloween w EACTIVE wiemy jak

zePrzebieranie się w ostatni piątek miesiąca stało się naszą tradycją! Pod koniec września tematem przewodnim był rock’n’roll. Dzisiaj w naszej firmie zapanował nieco straszniejszy klimat a wszystko za sprawą zbliżającego się Halloween!

Pomysłodawcą motywu był Filip Kaźmierczak, ale w organizację dnia przebieranego zaangażował się cały zespół. Od tygodnia wszyscy przygotowywali się uzupełniając poszczególne elementy stroju i tak oto w dzisiejszym dniu mamy w firmie dział czarownic, wampirów, klaunów, pająków, zombie i inne przerażające stwory. Na pamiątkę uwieczniliśmy nasze przebrania na zdjęciach, choć trzeba przyznać, że ciężko było zachować poważne miny. Cała akcja wprawiła nas w dobre humory i dodała energii na cały weekend. W EACTIVE wiemy jak się bawić!

Aż strach pomyśleć jaki motyw przewodni będzie w przyszłym miesiącu.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Bez tytułu

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak