Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Poniedziałkowa loteria z North Fishem!

O naszych loteriach na dobry początek tygodnia zrobiło się głośno! Dzisiejsze losowanie odbyło się dzięki uprzejmości firmy North Fish, która przekazała nam specjalne zaproszenia do restauracji.

W naszej ostatniej loterii do wygrania było między innymi zaproszenie VIP do restauracji North Fish. Informacja ta dotarła do zespołu North Fish, któremu przypadł do gustu pomysł naszych poniedziałkowych loterii wśród pracowników. W związku z tym postanowili oni dodać nam energii na początku tygodnia, przekazując jeszcze 3 zaproszenia VIP do restauracji North Fish do wykorzystania w naszej loterii!

North Fish

Nasi pracownicy głodni emocji towarzyszących loteriom z wielką chęcią przystąpili do losowania. Szczęśliwcami, którzy zaspokoją swój głód zostali: Jakub Wawrzynowicz, Krzysztof Krakos i Jagoda Dynowska. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy smacznego, a zespołowi North Fish bardzo dziękujemy!

zaproszenie do North Fish

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. North Fish życzy smacznego ;)

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak