Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Jakub Lisiecki otrzymał certyfikat Analytics!

certyfikat z analyticsa

Nasze grono certyfikowanych specjalistów Analytics sukcesywnie się powiększa – bardzo nas to cieszy, że coraz więcej osób z EACTIVE poznaje lepiej to analityczne narzędzie.

Teraz certyfikatem może pochwalić się Jakub Lisiecki, który z powodzeniem zdał egzamin potwierdzający znajomość Google Analytics. Jakub jest koordynatorem zespołu SEO i na co dzień dba, aby strony naszych klientów były jak najbardziej widoczne w internecie. Chętnie również szkoli się i zdobywa nowe umiejętności, a efektem tego jest nowy certyfikat, który otrzymał. Oznacza to, że opanował najważniejsze zagadnienia dotyczące platformy Google Analytics i zna sprawdzone metody stosowane w analityce cyfrowej.

Jakubowi serdecznie gratulujemy!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak