Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Zorganizowaliśmy warsztaty z wystąpień publicznych na wesoło!

Warsztaty

warsztaty firmowe

Jak pokonać strach przed publicznymi wystąpieniami? To pytanie na pewno zadaje sobie wiele osób, które muszą czasem stanąć przed większą grupą i zaprezentować wybrany temat. A co jeśli spróbujemy rzucić się na głęboką wodę i zrobić na środku coś zupełnie szalonego, co może sprawić że poczujemy się bardziej pewni siebie przy okazji dobrze się bawiąc? Sprawdziliśmy, co da nam taki warsztat. #wiemyjak

Dzielimy się swoimi pasjami i inspirujemy

W naszej firmie chętnie się rozwijamy i ćwiczymy różne umiejętności. Ostatnio często rozmawialiśmy o wystąpieniach publicznych i w firmie odbyło się też kilka ciekawych prezentacji. Jesteśmy otwarci, aby opowiadać przykładowo o swoich pasjach, dlatego każdy chętny może podzielić się zainteresowaniami organizując prezentację. Wcześniej również Michał Kliszczak opowiadał o mechanizmie nawyku i sposobach zmiany negatywnych nawyków. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na zewnątrz – współpracujemy np. z klasą biznesową (więcej szczegółów dostępnych jest w tym miejscu).

Warsztaty „na wesoło” – na czym polegały?

Teraz przyszedł czas na bardziej praktyczne rozwiązania – stąd pomysł Michała na przeprowadzenie warsztatów z wystąpień publicznych dla 12 chętnych osób. Nie były to jednak standardowe warsztaty, wręcz przeciwnie! Chyba żaden z uczestników nie spodziewał się zadania, które należało wykonać – nic dziwnego, w końcu chodziło o to, aby każdy zaśpiewał, zatańczył i nawiązał kontakt z publicznością…

Wybór piosenki był kwestią indywidualną – uczestnicy byli dobrani w pary, gdzie dana osoba pełniła zarówno rolę reżysera jak i aktora. W efekcie każdy pomagał przygotować się drugiej osobie do wystąpienia, a także sam szalał na scenie. Dzięki temu odkryliśmy nowe talenty naszych współpracowników ;) Każdy wcielił się w nowe role i usłyszeliśmy jak można rapować bez większego przygotowania, śpiewać piosenki dla dzieci, czy tańczyć makarenę. Jaki był cel takiego warsztatu? Przede wszystkim pokonanie swojego lęku, dyskomfortu i wyjście ze swojej strefy komfortu, a nagroda w postaci satysfakcji i dobrej zabawy pokazały, że warto było się przełamać.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak