Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

W EACTIVE zagościł Mikołaj!

spotkanie-fimowe

spotkanie-firmowe-upominki

W EACTIVE zapanowała już w pełni świąteczna atmosfera! A gdy już mowa o Świętach, nie można zapomnieć o…. prezentach! Zobacz, jak wyglądało nasze spotkanie firmowe i jak Mikołaj zaznaczył swoją obecność w EACTIVE.

Świąteczne niespodzianki

Święta już tuż tuż – dlatego kontynuując tradycję w naszej firmie odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne i na wszystkich pracowników czekały świąteczne niespodzianki! Cała akcja utrzymana była w tajemnicy i pomocnicy Mikołaja dołożyli wszelkich starań, aby nikt nie zorientował się, jakie prezenty są przygotowywane na spotkanie.

Każdy upominek miał przydzielony numerek i odbyło się losowanie, które wzbudziło sporo emocji. Po chwili już wszystko już było jasne – każdy otrzymał oryginalny i zabawny kubek, który zdecydowanie wyróżnia się od zwykłych, klasycznych kubków. Wszystkie można zobaczyć na powyższych zdjęciach – wśród nich znajduje się m.in. kubek-granat, jest też inny w klimacie muzycznym, a także kubek-Batman. Na koniec odbyło się losowanie tzw. szczęśliwego numerka, gdyż możliwe było jeszcze wygranie niespodzianki, którą otrzymaliśmy od Google. Szczęśliwym posiadaczem zielonego Googlowego szalika został Sławek Węgliński :)

Cele na Nowy Rok

Na drugiej części spotkania Michał przedstawił krótką prezentację i rozmawialiśmy o przyszłorocznych celach i nowych pomysłach. W końcu #wiemyjak i liczymy, że Nowy Rok przyniesie nam jeszcze więcej sukcesów i jesteśmy pewni, że będziemy się rozwijać i jeszcze skuteczniej promować biznesy naszych klientów.

W świątecznych nastrojach, z nowymi gadżetami w rękach zakończyliśmy spotkanie – życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak