Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Kolejny certyfikat w EACTIVE!

Cieszymy się z powiększającej się puli certyfikatów w naszej firmie! Kolejny dokument pozwala nam pochwalić się nabytą wiedzą – Magda Kaczor zdała egzamin i otrzymała certyfikat Google Analytics. #wiemyjak

certyfikat-analytics

Magda Kaczor jest Młodszym Analitykiem Internetowym i zaledwie po dwóch tygodniach pracy na tyle opanowała najważniejsze zagadnienia dotyczące platformy Google Analytics, aby swobodnie zdać egzamin i otrzymać certyfikat! Warto dodać, że to jeden z najszybciej zdobytych certyfikatów w EACTIVE :) Gratulujemy!

Zdanie egzaminu z Google Analytics to dowód na to, że Magda w pełni opanowała to narzędzie i wie jak z niego korzystać, aby analizować dane i wyciągać poprawne wnioski. Jest to również potwierdzenie znajomości sprawdzonych metod stosowanych w analityce cyfrowej. To podstawa w codziennej pracy w Dziale Analityki Internetowej, dlatego cieszymy się, że Magda tak szybko nauczyła się najważniejszych zagadnień z tego zakresu.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak