Wzięliśmy udział w specjalnej loterii na Zlocie Pojazdów Zabytkowych!

losy na loterię

W ostatnich latach wielokrotnie wspieraliśmy różnego rodzaju fundacje i organizacje – chętnie pomagamy i cieszymy się, że mamy taką możliwość (w zeszłym roku np. braliśmy udział w Szlachetnej Paczce). Tym razem Michał Kliszczak zdecydował się na zakup losów za kwotę 1000 zł z których zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Loteria odbyła się przy okazji bardzo ciekawego wydarzenia w Oławie – Zlotu Pojazdów Zabytkowych, które w tym roku przyciągnęło tysiące zwiedzających. Miasto stało się centrum motoryzacji, gdzie zjechało się ponad 2000 starych samochodów z całego kraju. To właśnie jeden z tych zabytków motoryzacyjnych stał się nagrodą główną w loterii „Oławska Syrenka” – jak sama nazwa wskazuje była to odrestaurowana, zabytkowa Syrenka.

Niestety nie udało nam się wygrać tak atrakcyjnej nagrody, ale nasz cel był inny – przekazanie kwoty, która w całości zostanie przekazana na cele dobroczynne. Bardzo cieszy nas możliwość udzielania pomocy i wzięcie udziału w takiej loterii to dla nas sama przyjemność! #wiemyjak

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz