Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Wzięliśmy udział w specjalnej loterii na Zlocie Pojazdów Zabytkowych!

losy na loterię

W ostatnich latach wielokrotnie wspieraliśmy różnego rodzaju fundacje i organizacje – chętnie pomagamy i cieszymy się, że mamy taką możliwość (w zeszłym roku np. braliśmy udział w Szlachetnej Paczce). Tym razem Michał Kliszczak zdecydował się na zakup losów za kwotę 1000 zł z których zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Loteria odbyła się przy okazji bardzo ciekawego wydarzenia w Oławie – Zlotu Pojazdów Zabytkowych, które w tym roku przyciągnęło tysiące zwiedzających. Miasto stało się centrum motoryzacji, gdzie zjechało się ponad 2000 starych samochodów z całego kraju. To właśnie jeden z tych zabytków motoryzacyjnych stał się nagrodą główną w loterii „Oławska Syrenka” – jak sama nazwa wskazuje była to odrestaurowana, zabytkowa Syrenka.

Niestety nie udało nam się wygrać tak atrakcyjnej nagrody, ale nasz cel był inny – przekazanie kwoty, która w całości zostanie przekazana na cele dobroczynne. Bardzo cieszy nas możliwość udzielania pomocy i wzięcie udziału w takiej loterii to dla nas sama przyjemność! #wiemyjak

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak