Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Relacja ze szkolenia z Google Shopping!

Doskonalenie umiejętności i nabywanie nowej wiedzy to podstawa pracy w tak dynamicznej branży jaką jest marketing internetowy. Zdajemy sobie z tego sprawę i często uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach – tym razem przyszedł czas na stanięcie oko w oko z reklamą Google Shopping. Z przyjemnością wzięliśmy udział w warsztatach organizowanych przez Google, które zostały stworzone z myślą o osobach, które na co dzień zajmują się tworzeniem i optymalizacją takich kampanii.

O naszą wiedzę zadbał Maciej Lewiński, a szkolenie które przeprowadził poruszało tematykę sieci wyszukiwania z reklamą w Zakupach Google. To obszar naszych działań, dlatego w warsztatach uczestniczył nasz zespół Reklam Google, czyli Sławek Węgliński, Piotr Sobieś, Rafał Wojtalik oraz zespół Sprzedaży – Marcin Sarbinowski, Paweł Schmidt i Gosia Korolkiewicz. #wiemyjak

Spotkanie podzielone było na 3 części, a pierwsza z nich dotyczyła reklamy dynamicznej. Skupiliśmy się na omówieniu działania takiej reklamy, jej skuteczności i oceny przyszłych planów Google. Następnie przeszliśmy do głównego tematu szkolenia – kampanii Google Shopping. Po krótkim wprowadzeniu przyszedł czas na sedno sprawy i przyjrzenie się mechanizmom funkcjonowania reklamy w Zakupach Google, a także pogłębienie wiedzy dotyczącej przygotowania bazy produktów do kampanii i konfiguracji konta Google Merchant Center, tak aby reklama było możliwie jak najbardziej skuteczna. To pozwoliło nam spojrzeć na Google Shopping z szerszej perspektywy i uporządkować dotychczasową wiedzę.

Na koniec czekała nas mała niespodzianka i otrzymaliśmy gadżety od Google, w tym kubki za prawidłowe odpowiedzi dotyczące omawianych zagadnień.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak