Otrzymaliśmy specjalne odznaczenie od Google’a!

zespół-adwords

odznaczenie-google-premium

W naszej pracy dokładamy wszelkich starań aby prowadzić kampanie AdWords na najwyższym poziomie i już widać tego efekty! Otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Partnera Google Premium, a teraz w nasze ręce trafiło odznaczenie potwierdzające posiadanie tego wyróżnienia.

Co oznacza status Partnera Google Premium? W jednym z naszych wpisów na blogu dokładnie opisywaliśmy znaczenie tego tytułu, przypomnijmy jednak pokrótce – Google w ten sposób wyróżnia agencje, których kampanie charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz skutecznością dzięki użyciu sprawdzonych metod, a także sukcesywnie powiększają grono swoich klientów i prowadzą z nimi długotrwałą współpracę. Najlepsze wyniki, świetni specjaliści i skuteczne metody – tym właśnie charakteryzują się agencje Premium. #wiemyjak

Teraz otrzymaliśmy prosto od Google’a odznaczenie Partnera Google Premium – dzięki pracy całego naszego zespołu możemy znaleźć się wśród najlepszych, co bardzo nas cieszy!

Tagi:

06/12/2016
Jagoda Dynowska

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

 1. Wiola pisze:

  Moje gratulacje! To wyróżnienie jest bezdyskusyjnie najlepszym potwierdzeniem umiejętności i jakości kampanii realizowanych za pośrednictwem AdWords.

 2. Tomasz pisze:

  Gratulacje

 3. Szymon Owedyk pisze:

  Super, świetnie, że się dalej rozwijacie :)

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to