Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Paweł zostaje Kierownikiem Działu Sprzedaży!

pawel-schmidt

Z ogromną przyjemnością dzielimy się informacją o pozytywnych zmianach w Dziale Sprzedaży! Paweł Schmidt, nasz wieloletni doradca SEO/SEM objął stanowisko Kierownika Działu Sprzedaży i od tej pory będzie czuwał nad efektywnością procesu sprzedażowego w naszej firmie. #wiemyjak

Paweł jest w grupie pracowników, którzy w EACTIVE mają już niemały staż. W dziale sprzedaży w naszej firmie rozpoczął pracę ponad 4 lata temu, ale związany z tą specjalnością jest zdecydowanie dłużej. Przez ten czas Paweł odpowiedzialny był za efektywne przeprowadzenie klienta przez cały proces nawiązania współpracy. Niejednokrotnie z sukcesem szkolił nowych pracowników w dziale i przygotowywał ich do procesu pozyskiwania klientów. Regularnie rozwijał także swoją wiedzę na szkoleniach handlowych, która cały czas przynosi korzyści w postaci rosnącej liczby klientów.

Paweł uczestniczył w większości ważnych zmian w strategii sprzedażowej firmy jak również doświadczył wielu istotnych przełomów w marketingu internetowym, dlatego też doskonale zna potrzeby branży i #wiejak dobrać właściwe usługi dla klientów.

Z taką wiedzą i doświadczeniem nikt nie ma wątpliwości, że Paweł to odpowiednia osoba na stanowisko kierownika!

Pawłowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Martin pisze:

    Paweł gratulacje i życzę jeszcze większych sukcesów :)

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak