Prelekcja EACTIVE na HR Impact Conference – Anna Bielat

24 marca 2021 odbyła się Konferencja dla profesjonalistów HR – HR Impact Conference, na której mieliśmy naszego prelegenta.

Anna Bielat – nasza Team Leader HR miała okazję opowiadać o zdalnym onboardingu w EACTIVE. W prezentacji “Zdalny onboarding, który działa. Jak to robi EACTIVE?” przedstawiała takie informacje jak: Jak przebiegają poszczególne dni wdrożenia nowego pracownika? Dlaczego onboarding w Eactive trwa dłużej niż tradycyjne 3 miesiące? Jak wygląda onboarding w EACTIVE krok po kroku?

Prelekcja miała na celu jednak nie tylko przybliżenie onboardingu w EACTIVE, ale również uświadomienie, na jakie kwestie warto zwracać uwagę podczas jego projektowania. Co warto wziąć pod uwagę oraz dlaczego akurat te aspekty są istotne.

Samo wystąpienie podzielone było na trzy główne części. W pierwszej, widzowie mogli dowiedzieć się, dlaczego warto pamiętać o doświadczaniu w kontekście onboardingu.

Druga część skupiona była wokół zdefiniowania samego onboardingu w konkretnej firmie, a także na co zwracać uwagę określając czynniki mające na niego wpływ.

Ostatnia – trzecia część prezentacji poświęcona była dokładnym przedstawieniem onboardingu w EACTIVE krok po kroku, w celu przybliżenia widzom możliwości poukładania tego procesu.

Pandemia sprawiła, że wiele firm pracujących stacjonarnie, zmieniło swój tryb pracy na zdalny. Onboarding w tym modelu to w wielu przypadkach wciąż jeszcze duża zagadka i problem. W EACTIVE dokładamy wszelkich starań, by cały ten proces był dopracowany i przejrzysty w każdym jego momencie, a przy tym przyjemny dla nowej osoby, która dołącza do naszego Zespołu. 

Jeśli chcecie zapoznać się z tym, jak to wygląda w naszej firmie, zapraszamy do sprawdzenia wpisu na naszym blogu “Zdalny onboarding nowego pracownika. Jak przeprowadzić go dobrze?” 

Wszystkim osobom, które miały okazji słuchać tego wystąpienia dziękujemy za uwagę. Mamy nadzieję, że przybliżenie, jak ta kwestia wygląda w naszej firmie, pomogła Wam rozpocząć planowanie onboardingu na gruncie Waszych organizacji. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną prezentacją, o tym jak wdrożyć skuteczny, zdalny onboarding w firmie.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (4)

Komentarze

Dodaj komentarz