Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Sławek Węgliński zdobywa certyfikaty związane z programowaniem!

certyfikaty Sławka

Bardzo chętnie poszerzamy naszą wiedzę w różnych dziedzinach – Sławek Węgliński rozwija swoje umiejętności związane z programowaniem, czego dowodem jest uzyskanie certyfikatów z CSS, HTML i Java Script! #wiemyjak

Z przyjemnością poszerzamy nasze umiejętności i wiele osób w EACTIVE szkoli się oraz otwiera na nową wiedzę. Doskonałym przykładem są ostatnie działania Sławka, który w wolnych chwilach uczestniczył w kursach online z CSS, HTML i Java Script. Sławek w EACTIVE zajmuje stanowisko Koordynatora Zespołu Reklam Google, ale nie oznacza to, że koncentruje się wyłącznie na tej dziedzinie. Wręcz przeciwnie – teraz uczy się języków programowania, korzystając z platformy internetowej umożliwiającej zgłębianie wybranych materiałów i może się pochwalić nowymi certyfikatami. Sławkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak