Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Zdobywamy kolejną specjalizację AdWords!

specjalizacje agencjiMamy kolejny dowód na to, że posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie prowadzenia kampanii AdWords i wiemy jak wykorzystać ją w praktyce, dzięki czemu nasze działania charakteryzują się bardzo dużą skutecznością! Google przyznało nam kolejną specjalizację – z reklamy w sieci reklamowej i obecnie posiadamy już prawie wszystkie wyróżnienia z zakresu Google AdWords. #wiemyjak

Czym są specjalizacje agencji?

Wspomniane specjalizacje to jeden z nowszych pomysłów Google w ramach programu Google Partners, który pozwala na wyróżnienie agencji posiadającej ekspercką wiedzę dotyczącą wybranej usługi AdWords. Nowością jest również status Partnera Google Premium, który jest przyznawany najlepszym agencjom – bardzo się cieszymy, że uzyskaliśmy ten prestiżowy status, a także sukcesywnie otrzymujemy kolejne specjalizacje. Dostępne są następujące specjalizacje: z reklamy w sieci wyszukiwania, reklamy mobilnej, wideo, reklamy w Zakupach Google i reklamy w sieci reklamowej, z których posiadamy już cztery.

Aby uzyskać daną specjalizację agencja powinna spełnić następujące kryteria:

  • posiadać szeroką wiedzę z zakresu reklam AdWords,
  • co najmniej jedna osoba musi mieć zdany egzamin certyfikacyjny (nasi specjaliści obecnie posiadają wszystkie certyfikaty),
  • prowadzić skuteczne i profesjonalne kampanie reklamowe oraz spełnić kryteria związane z wydatkami w danym obszarze specjalizacji.

Nasze specjalizacje

Obecnie posiadamy cztery z pięciu możliwych specjalizacji:

  • reklama w sieci wyszukiwania,
  • reklama mobilna,
  • reklama w sieci reklamowej,
  • reklama w Zakupach Google.

Specjalizacje widoczne są w logo Partnera, a także na naszym profilu w wynikach Wyszukiwarki Partnerów Google. Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem Google Partners.

#wiemyjak prowadzić kampanie reklamowe

POZNAJ OFERTĘ

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak