Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Szkoliliśmy się z optymalizacji sklepów internetowych

certyfikaty-pozycjonowanie

Nie zwalniamy tempa! Wzięliśmy udział w kolejnym szkoleniu – Jakub Lisiecki i Jakub Dobrowolski poszerzali swoją wiedzę z zakresu optymalizacji sklepów internetowych.

Nasz Zespół SEO chętnie uczestniczy w szkoleniach branżowych – niedawno Jakub Lisiecki szkolił się pod okiem Artura Strzeleckiego m.in. z migracji strony internetowej, a także metod pozyskiwania linków. Tym razem jednym z prowadzących szkolenie był również Artur Strzelecki, który wraz z Pawłem Gontarkiem przedstawił temat optymalizacji sklepów internetowych. Obecnie zakupy online zdecydowanie wzrastają na popularności, dlatego dbanie o widoczność danego e-sklepu w wyszukiwarce Google powinno być jednym z priorytetowych działań przedsiębiorców.

Spotkanie skierowane było zatem zarówno do właścicieli sklepów jak i specjalistów od marketingu internetowego i odbyło się w Warszawie. Dowiedzieliśmy się jak efektywnie optymalizować strony główne sklepów, kategorie produktowe, a także karty produktów. Prowadzący w ciekawy sposób wyjaśnili zagadnienia związane z linkowaniem wewnętrznym, a także ekspansją zagraniczną sklepu. Nie zabrakło również informacji związanych z optymalizacją techniczną, czy rozwiązywaniu często pojawiających się problemów. Dużo przykładów i praktycznej wiedzy – to cenimy szczególnie! Szkolenie oceniamy zdecydowanie na plus i otrzymaliśmy wartościowy zbiór wiedzy, co pozwoli nam działać jeszcze efektywniej. #wiemyjak

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak