Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Uczestniczyliśmy w Biegu Firmowym!

W EACTIVE nie brakuje osób aktywnych, które chętnie biorą udział w różnorodnych inicjatywach – tym razem przyszedł czas na sportowe atrakcje! Mieliśmy okazję spróbować swoich sił w organizowanym już po raz piąty Biegu Firmowym.

eactive bieg firmowym

Sport nie jest nam obcy i wiele osób z EACTIVE pracuje nad kondycją i regularnie ćwiczy. Wśród nas znajdziecie miłośników piłki nożnej, jazdy na rowerze, pływania, wspinaczki, czy… biegania! Tym razem bardzo przydatne okazały się umiejętności związane z tą ostatnią aktywnością. Kiedy dowiedzieliśmy się, że możemy wziąć udział w ciekawym wydarzeniu jakim jest Bieg Firmowy nie zastanawialiśmy się i zaczęliśmy przygotowywanie naszej drużyny. W efekcie powstały dwie drużyny, każda po 5 osób.

Bieg firmowy = bieg charytatywny

Wspomniana akcja ma charakter charytatywny, co jeszcze bardziej zachęca do uczestnictwa. W związku z tym, że jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Fundację Everest, co roku wsparcie pieniężne może otrzymać wiele dzieci chorych i niepełnosprawnych. W tym roku bieg wrocławski miał na celu wsparcie dwójki 3-latków – Doriana Harmazego i Krzysia Jendrusiaka.

Bieg jest również świetną okazją do integracji firm, gdyż to właśnie do pracowników firm jest on skierowany. Wydarzenie bardzo nam się podobało! Każdy z nas pobiegł zdecydowanie lepiej, niż wcześniej przypuszczaliśmy. Organizatorom należą się gratulacje za przygotowanie takiej imprezy, gdyż atmosfera była bardzo pozytywna, a ilość ludzi naprawdę imponująca – pojawiło się aż 6000 zawodników. Dystans 5 km nikogo nie zraził, dzięki czemu mogliśmy wspólne sprawdzić nasze możliwości i jak się okazuje uzyskać satysfakcjonujące czasy. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak