Uczestniczyliśmy w Biegu Firmowym!

W EACTIVE nie brakuje osób aktywnych, które chętnie biorą udział w różnorodnych inicjatywach – tym razem przyszedł czas na sportowe atrakcje! Mieliśmy okazję spróbować swoich sił w organizowanym już po raz piąty Biegu Firmowym.

eactive bieg firmowym

Sport nie jest nam obcy i wiele osób z EACTIVE pracuje nad kondycją i regularnie ćwiczy. Wśród nas znajdziecie miłośników piłki nożnej, jazdy na rowerze, pływania, wspinaczki, czy… biegania! Tym razem bardzo przydatne okazały się umiejętności związane z tą ostatnią aktywnością. Kiedy dowiedzieliśmy się, że możemy wziąć udział w ciekawym wydarzeniu jakim jest Bieg Firmowy nie zastanawialiśmy się i zaczęliśmy przygotowywanie naszej drużyny. W efekcie powstały dwie drużyny, każda po 5 osób.

Bieg firmowy = bieg charytatywny

Wspomniana akcja ma charakter charytatywny, co jeszcze bardziej zachęca do uczestnictwa. W związku z tym, że jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Fundację Everest, co roku wsparcie pieniężne może otrzymać wiele dzieci chorych i niepełnosprawnych. W tym roku bieg wrocławski miał na celu wsparcie dwójki 3-latków – Doriana Harmazego i Krzysia Jendrusiaka.

Bieg jest również świetną okazją do integracji firm, gdyż to właśnie do pracowników firm jest on skierowany. Wydarzenie bardzo nam się podobało! Każdy z nas pobiegł zdecydowanie lepiej, niż wcześniej przypuszczaliśmy. Organizatorom należą się gratulacje za przygotowanie takiej imprezy, gdyż atmosfera była bardzo pozytywna, a ilość ludzi naprawdę imponująca – pojawiło się aż 6000 zawodników. Dystans 5 km nikogo nie zraził, dzięki czemu mogliśmy wspólne sprawdzić nasze możliwości i jak się okazuje uzyskać satysfakcjonujące czasy. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz