Wystąpienie EACTIVE na konferencji Social Media Week Warsaw 2022 – Sebastian Heymann

W 2022 roku byliśmy partnerem konferencji Social Media Week Warsaw. Dodatkowo nasz Head of SEO, Sebastian Heymann wygłosił prelekcję o wpływie mediów społecznościowych na SEO – temat, którym interesują się specjaliści od social mediów, jak i eksperci SEO.

EACTIVE partnerem Social Media Week - Prelekcja Sebastian Heymann

Czy social media wpływają na skuteczność działań SEO?

Sebastian Heymann odpowiedział na to pytanie bardzo szczegółowo podczas swojej prezentacji na konferencji Social Media Week Warsaw. Tłumacząc jak działa algorytm Google opowiedział na czym polega bezpośredni i pośredni wpływ mediów społecznościowych na SEO. Sebastian na podstawie swoich analiz pokazał, że social media mają pośredni wpływ na skuteczność działań SEO.

prelekcja eactive na smw warsaw - sebastian heymann

Po prelekcji, uczestnicy mogli porozmawiać z Sebastianem i zadać mu pytania – organizatorzy nazwali tę strefę breakout sessions. Mamy nadzieję, że wskazówki, które przekazaliśmy na SMW, rozwiały wątpliwości uczestników odnośnie związki social mediów z SEO. Dziękujemy Radzie Programowej za zaufanie i możliwość przekazania wiedzy.

Dziękujemy za współpracę Social Media Week Warsaw

Wydarzenie organizowane jest przez agencję Social Media Now. Uczestnicy mieli do wyboru posłuchanie zagranicznych specjalistów z zakresu social media, a także dział w konwersatoriach, które odbywał się w kameralnych grupach. Bardzo nam miło, że jako partnerzy  mogliśmy wesprzeć następną wartościową konferencję, która dba o wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (1)

Komentarze

Dodaj komentarz