Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Wzięliśmy udział w Wyzwaniu Google

Śledząc naszego bloga zapewne zauważyliście, że w EACTIVE bardzo lubimy angażować się w różne inicjatywy, a także chętnie podejmujemy wyzwania! Tym razem z przyjemnością wzięliśmy udział w Wyzwaniu Google „Game On” i otrzymaliśmy atrakcyjne nagrody :)

zespół-reklam-ppc

W Wyzwaniu Google otrzymaliśmy określone cele do realizacji. Dotyczyły one przede wszystkim reklam AdWords, remarketingu RLSA i remarketingu w sieci reklamowej, zatem mogliśmy wykazać się w każdym z tych obszarów. Nasi specjaliści z Zespołu Reklam PPC uzyskali bardzo dobre wyniki działań, co bardzo nas cieszy i utwierdza w przekonaniu, że prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe w internecie. #wiemyjak

Uzyskanie bardzo dobrych wyników pracy to także przepustka do otrzymania nagród od Google’a – dostaliśmy cały karton atrakcyjnych gadżetów! Trafiły do nas kubki, notesy, długopisy, torba sportowa, selfie stick i szalik, które na zdjęciu prezentują nasi specjaliści z Zespołu Reklam PPC :)

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak