Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Zostaliśmy Certyfikowanym Partnerem Allegro Ads!

Końcówka marca, mimo aktualnej sytuacji światowej, była dla nas bardzo miła. Otrzymaliśmy informację, że dołączyliśmy do elitarnego grona Certyfikowanych Partnerów Allegro Ads!

EACTIVE certyfikowanym partnerem Allegro Ads

Program Allegro Ads Partner to rozwiązanie dedykowane agencjom, które w swoich zasobach posiadają prawdziwych profesjonalistów zajmujących się kampaniami Allegro Ads. By zyskać to miano, trzeba nie tylko posiadać odpowiednią wiedzę, ale także umiejętności z zakresu korzystania z możliwości reklamowych oraz odpowiednie doświadczenie. Wszystkie powyższe wymagania muszą zostać potwierdzone przez samo Allegro, które wnikliwie ocenia wszystkie kampanie reklamowe i sposób, w jaki się je prowadzi w ramach ich systemu.

Znajdujemy się w zacnym gronie, zaledwie kilkunastu Agencji Partnerskich, które spełniają wszystkie warunki

Nie da się ukryć, że osiągnięcie to nie byłoby możliwe bez zaangażowania i współpracy wielu osób w EACTIVE. Jesteśmy dumni z pracy wszystkich naszych specjalistów, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Brawo!

To kolejny dowód na to, że #wiemyjak

Ocena artykułu:
5/5 (5)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak