Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

E-commerce Standard wystartuje już po raz dziewiąty

Konferencja dla osób związanych z e-commerce

Jak już poprzednio wspominaliśmy jesień obfituje w ciekawe wydarzenia związane z konferencjami, spotkaniami i wykładami dla ludzi biznesu i zajmującymi się szeroko rozumianym marketingiem. Tym razem chcemy napisać o konferencji, które będzie miała miejsce za niecałe dwa miesiące w Warszawie. Jest to już dziewiąta edycja E-commerce Standard – konferencji przeznaczonej dla ekspertów i praktyków z dziedziny e-commerce.

baner konferencji ecommerce

W tegorocznej konferencji może wziąć udział 300 osób. W programie są przewidziane prelekcje prowadzone przez najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Tematy poszczególnych prelekcji skierowane są do osób zajmujących się logistyką, działalnością handlową w sieci oraz poza nią, a także właścicieli sklepów internetowych, marketingowców i wszystkich innych, które zainteresowane są najnowszymi zagadnieniami związanymi z handlem w sieci.

Program

Konferencja przewidziana jest na dwa dni – 29-30 września 2014 r. W tym roku konferencja podzielona została na pięć bloków, w czasie których będą poruszane między innymi zagadnienia związane z content marketingiem, e-mail marketingiem, efektywnym zarządzaniem cenami i ofertą, modelem ROPO, logistyką sprzedaży i prawem handlowym rynków zagranicznych. W pierwszym dniu odbędą się wykłady i analizy najciekawszych przypadków z zakresu e-comerce z kraju i zagranicy. W drugim dniu będą odbywać się warsztaty równoległe w kameralnych grupach.

Warunki uczestnictwa – rejestracja i konkurs

Wejściówki na to wydarzenie można zakupić na stronie konferencji. Obecnie dostępne są one w przedsprzedaży z obniżką o 25%. Cena 1190 zł + 23% VAT obowiązywać będzie do dnia 12.09.2014. Od 13.09.2014 do rozpoczęcia konferencji wejściówki będzie można nabyć za 1490 zł + 23% VAT.

Jednak istnieje również inny sposób na zdobycie wejściówki na konferencję. Jak? Organizatorzy przewidzieli zabawę – „rywalizację”,, w ramach której należy zarejestrować się w aplikacji endemondo i zdobywać kolejne punkty, za spędzenie czasu na różnego rodzaju aktywności fizycznej. Jak podają organizatorzy „nawet spacer się liczy”. Darmowe wejściówki przewidziane są dla 3 najlepszych osób. Zaś co dwudziesta osoba biorąca udział w tej zabawie może liczyć na kupon, dzięki któremu zakupi wejściówkę z 50% upustem.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak