Aktywny Model Rozliczeń Usług SEO & Ads w marketingu

Czym jest Aktywny Model Rozliczeń?

Aktywny Model Rozliczeń to innowacyjny system współpracy agencja — marketer

Kładzie nacisk na dynamiczną adaptację do bieżących potrzeb marketingowych i koncentrację na osiąganiu wyznaczonych przez marketera celów. W odróżnieniu od tradycyjnych modeli współpracy Aktywny Model Rozliczeń eliminuje wszystko, co zbędne i skupia się na efektywności działań marketingowych.

Rentowność kampanii celem nr 1

W Aktywnym Modelu Współpracy to rentowność prowadzonych dla Ciebie kampanii i działań marketingowych jest podstawowym i najważniejszym miernikiem skuteczności i zasadności kontynuowania oraz rozwijania współpracy

Najlepsza obsługa klienta celem nr 2

Drugim najważniejszym elementem Modelu Aktywnego jest nacisk na jak najlepszą obsługę klienta, w szczególności na: świetną komunikację, elastyczność, dynamikę, prawdziwe rozwiązywanie problemów, dopasowane do Twoich potrzeb raporty oraz bezpośrednią współpracę z najlepszymi, doświadczonymi specjalistami. Musisz czuć, że naprawdę o Ciebie dbamy. Regularnie sprawdzamy, czy tak rzeczywiście jest.

Partnerstwo, elastyczność, prostota

Aktywny Model Rozliczeń składa się z trzech podstawowych elementów: puli roboczogodzin (wartościogodzin), wskaźników i premii za osiąganie celów. AMR to partnerstwo, elastyczność i prostota w działaniu, jesteśmy ukierunkowani na spełnianie potrzeb marketerów i działów marketingu.

#wiemyjak ważna jest skuteczność, dlatego #amr to współpraca na miarę wymagań marketingu

Marketerze!
Zmień podejście do SEO i Ads.
Poznaj AMR.
Umów się na rozmowę!

  TAK
  Adres strony internetowej*
  E-mail*
  Telefon*
  TAK
  Twoja wiadomość nie została wysłana. Prosimy wysłać e-mail na adres kontakt@eactive.pl

  Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie

  Dziękujemy!

   

  Co dalej?

  1. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego zgłoszenie.
  2. Nasz wyspecjalizowany zespół już niedługo skontaktuje się z Tobą i opowie o dalszym procesie współpracy.
  3. W oczekiwaniu na telefon zapraszamy do zapoznania się z naszymi REFERENCJAMI.

  Aktywny Model Rozliczeń vs Zwykły Abonament

  Aktywny Model Rozliczeń

  Zwykły Abonament

  Nastawienie na rentowność działań

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Najwyższy poziom obsługi klienta

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Proaktywny zespół, proaktywny marketing

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Szybkie realizowanie celów

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Przestrzeń na pracę strategiczną i koncepcyjną

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Elastyczność, kreatywność i innowacja w działaniu

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Bezpośredni kontakt ze specjalistami SEO i Ads

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Możliwość przenoszenia budżetów między kanałami

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Inne działania dla każdego projektu

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Praca na najważniejszych wskaźnikach

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Rozwiązanie nowoczesne

  Aktywny Model Rozliczeń

  Abonament

  Jak działa Aktywny Model Rozliczeń?

  Aktywny Model Rozliczeń determinuje wszystko: dlaczego i w jaki sposób pracujemy, jakie działania realizujemy, jakie cele mamy do osiągnięcia. Wierzymy, że skuteczna agencja to taka, która potrafi ściśle współpracować z marketerami, odpowiada na potrzeby działów marketingu, jest skupiona na realizowaniu celów w sposób rentowny i skuteczny.

  Aktywny Model Rozliczeń składa się z trzech podstawowych elementów: puli roboczogodzin (wartościogodzin), wskaźników i premii za osiąganie celów. Doświadcz Aktywnego Modelu Rozliczeń.

  WARTOŚCIOGODZINY

  W godzinach naszej pracy wypracowujemy wartość dla Twojego marketingu. To nie praca dla pracy, a realizacja celu. »

  Pula, którą można swobodnie wykorzystywać. Na szybkie zmiany, na growth hacki, na nowe pomysły. Nie narzucamy z góry harmonogramu pracy, który determinuje powtarzalne zadania. Jest to pełna swoboda i elastyczność w działaniu, które ma doprowadzić do realizacji ustalonego z klientem celu marketingowego, bez konieczności ciągłego aneksowania.

  WSKAŹNIK

  Określasz wskaźniki, które monitorujesz i kontrolujesz. To one obrazują realizację wyznaczonego celu. »

  Wspólnie określamy wskaźniki, które dla klienta będą oznaczać realne korzyści z naszych działań. Jest to wartość, którą klient musi czuć. Wartość, którą odczuje w swoim marketingu. Ustalamy 1-3 wskaźniki, według których będziemy sprawdzać, czy rzeczywiście realizujemy pracę.

  PREMIA ZA CEL

  Wyznaczasz najważniejszy cel, który chcesz, żebyśmy zrealizowali dla Twojego marketingu. Zarobimy więcej, kiedy i Ty zarobisz więcej. »

  Premia za osiąganie celów to wkład w naszą przyszłą pracę. Żebyśmy my jako agencja mogli zapłacić swoim najlepszym specjalistom za zrealizowanie celów. Żebyśmy mieli motywację. Żebyśmy mogli poświęcać czas klientom, którzy są otwarci na wzrost i elastyczne podejście.

  #wiemyjak

  Aktywny Model Rozliczeń to wsparcie dla Twojego marketingu

  Co zyskujesz dzięki Aktywnemu Modelowi Rozliczeń?

  • Holistyczne podejście do marketingu. Na każdym etapie sprzedaży i realizacji rozmawiamy o potrzebach działów marketingu z zaangażowaniem specjalistów SEO i Ads. Zapewniamy przestrzeń na pracę strategiczną i koncepcyjną
  • Rentowność. Prowadzone kampanie SEO/Ads muszą być opłacalne. To jest priorytet i podstawa naszej współpracy.
  • Elastyczność w realizowaniu działań. Jesteśmy w stanie wprowadzać szybkie zmiany do zaplanowanych działań, testować nowe rozwiązania i dopasowywać strategię do aktualnej sytuacji na rynku i branży, czy sezonowości.
  • Skupienie na tym samym celu. Twój cel jest naszym celem, dlatego dobieramy działania, które go zrealizują.
  • Inne działania dla każdego. Nie sprzedajemy pakietów. Każdy marketer i dział marketingu potrzebuje indywidualnie dopasowanych działań, by osiągnąć konkretne cele.
  • Najprostszą kontrolę po Twojej stronie. Monitorujesz i kontrolujesz wspólnie ustalone wskaźniki.
  • Unikatowe podejście, inne od powielanych w branży SEO/SEM schematów.

  #wiemyjak

  Wymagaj od marketingu

  W swoich marketingowych działaniach jesteś wymagający, ambitny i profesjonalnych. Podejmując współpracę z agencją i powierzając jej część marketingu, za który odpowiadasz — oczekujesz tego samego. Rozumiemy tę potrzebę. W Aktywnym Modelu Rozliczeń:

  RENTOWNOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

  Koncentrujemy się na prognozowanym wyniku i ustalonych parametrach, co pozwala nam na optymalne, niemalże perfekcyjne, wykorzystanie budżetu. Nie ma tu miejsca na marnowanie czasu, pieniędzy, czy przeciętne pomysły.

  REALIZACJA MARKETINGOWEGO CELU

  Działania dopasowujemy do celu, a nie cel do oferowanych działań. Zapewniamy możliwość szybkiej zmiany tego, co robimy, aby osiągnąć wyznaczony cel.

  KOMUNIKACJA I ELASTYCZNOŚĆ

  Elastyczność pozwala na uwolnienie od barier i schematów narzuconych w abonamencie. Kluczem jest dbanie o jak najwyższy poziom komunikacji: dostępność, optymalizacja procesów i otwarcie na potrzeby marketera.

  We współpracy z agencją SEO/SEM oczekuj dokładności, staranności i proaktywnej postawy. Specjaliści, którym powierzasz część swojego marketingu, muszą rozumieć i z zaangażowaniem realizować Twoją strategię. W Aktywnym Modelu Rozliczeń gramy z Tobą w jednej drużynie i bierzemy pełną odpowiedzialność za zrealizowanie tego, co uznasz za najbardziej potrzebne..

  #wiemyjak

  Czy Twoje działania marketingowe idą w dobrą stronę?

  Wyniki, rentowność i komunikacja to trzy filary, bez których nie możesz mówić o dobrej współpracy z agencją SEO/SEM. Kiedy zlecasz działania marketingowe, oczekujesz, że przyniosą pożądane rezultaty i zrealizują konkretne cele. Jednocześnie budżety marketingowe nie mogą być przepalane na nieskuteczne działania. A kontakt ze specjalistami odpowiadającymi za realizację Twoich celów łatwy i nawet w niestandardowych godzinach. Czy możesz to powiedzieć o swojej współpracy z agencją?

  Zmień swoje doświadczenie współpracy z agencją SEO/SEM

  Cenę działań dopasuj do celu

  Kiedy abonament jest za niski, często uniemożliwia realizację celu klienta. Agencje realizują tylko te działania, na które pozwala założony budżet. Prowadzi to również do wykonywania działań, które są nieistotne z punktu widzenia celu marketingowego, a które pozwalają wykazać pracę i wydane środki. Aktywny Model Rozliczeń to płacenie za osiąganie określonych celów.

  Otrzymuj raporty, które będą dla Ciebie ważne

  W naszych raportach na pierwszym miejscu stawiamy rzeczywiste dane i kluczowe wskaźniki. Wszystko po to, żeby marketer miał pełen obraz postępów w projekcie. Operujemy liczbami, wynikami i konkretnymi danymi. Masz dostęp do dashboardu, w którym monitorujesz wskaźniki sukcesu.

  Rozmawiaj ze specjalistami

  Ograniczona liczba projektów przypadająca na specjalistę, zatrudnianie ekspertów i ciągłe doskonalenie procesów komunikacji to elementy trwale wpisujące się w AMR. O strategiach rozmawiasz bezpośrednio ze specjalistami SEO i Ads, odpowiedzialnymi za osiągnięcie ustalonych wyników. Dodatkowo zapewniamy niestandardowe godziny kontaktu, tak żebyś miał pewność, że Twoje strategie realizowane są na najwyższym poziomie.

  Pozwól na elastyczność w trakcie współpracy

  Praca z setkami abonamentów to produkcja taśmowa. Kurczowe trzymanie się przestarzałych harmonogramów, niedopasowanych kanałów dotarcia, a przede wszystkim brak szybkiej reakcji na zmieniające się warunki to czynniki blokujące Twój marketing. W Aktywnym Modelu Rozliczeń działamy elastycznie i szybko dopasowujemy zadania do aktualnych potrzeb. Nie musimy się sztywno trzymać oferty, jeżeli inne działania lepiej realizują Twoje cele.

  Masz wrażenie, że za każdym razem dostajesz to samo?

  Realizacja harmonogramu punkt po punkcie, ale też elastyczność w działaniu i szybkie reagowanie na zmiany. Jako marketer wiesz, że niektóre strategie marketingowe wymagają nawet sprzecznych postaw. Nie mogą być zatem ograniczone przez aneksy i procedury, a jednocześnie wymagają precyzji i profesjonalizmu. Agencja musi przewidywać zachowania rynku i branży, kreatywnie realizować Twoje cele, stawiać na elastyczność i proponować dostosowane do tego rozwiązania. Tu nie ma miejsca na powielanie schematów.

  #wiemyjak

  Nasza filozofia – dlaczego Aktywny Model Rozliczeń?

  Przede wszystkim koncentrujemy się na celach, które wyznaczają nam marketerzy i prowadzone przez nich działy marketingu. Zgodnie z naszą misją, jak najszybciej realizujemy to, czego potrzebuje klient, aby skalować swoją sprzedaż. Marketing staje się coraz trudniejszy i coraz bardziej konkurencyjny. Nie da się zatem robić dobrze marketingu internetowego dla dużej liczby klientów. Natomiast nie ma alternatywy dla marketingu internetowego i ambitni, profesjonalni marketerzy o tym wiedzą. Inwestycja w marketing cyfrowy staje się kluczowym aktywem i każdy, kto dobrze zainwestuje — wygrywa. W EACTIVE nie zatrzymaliśmy się na skostniałym pakieto-abonamencie, który tak naprawdę umożliwia skalowanie się agencji, ale nie klientów, których agencja obsługuje. Dlatego właśnie proponujemy Aktywny Model Rozliczeń — rentowny, ze świetną obsługą klienta, nowoczesny, dopasowany do aktualnych realiów i obecnych potrzeb marketerów system współpracy. Sprawdź sam.

  Michał Kliszczak, Founder i CEO EACTIVE #wiemyjak

  Pora na grę
  w jednej drużynie

  Nie musisz tłumaczyć nam marketingu. W końcu my też jesteśmy marketerami. Wyobraź sobie współpracę, w której skuteczność, komunikacja, zrozumienie Twojej pracy, odpowiadanie na specyficzne potrzeby dotyczące raportów mają priorytet dla agencji. W raportach widzisz pełen obraz sytuacji. Wiesz, co się dzieje, znasz najważniejsze liczby i wyniki. Poza mailami i dokumentami możesz liczyć na rozmowę, interpretacje i wnioski. To uczciwa propozycja, prawda?

  eactive #wiemyjak
  Meta Business Partner
  24
  lata doświadczenia
  Google Partner
  40
  specjalistów
  allegro ads partner

  European Search Awards 2022

  4 NOMINACJE

  semKRK Awards 2021

  2 NOMINACJE / 1 NAGRODA

  Global Search Awards 2021

  1 NOMINACJA

  European Search Awards 2021

  3 NOMINACJE
  semKRK awards 2021
  Global Search Awards 2021
  European Search Awards 2021
  Global Search Awards 2020

  Rozwiewamy Wątpliwości

  Czym różni się AMR od Abonamentu?

  Aktywny Model Rozliczeń jest naszą odpowiedzią na zmiany, jakie zaszły w branży SEO/SEM. Patrząc na coraz więcej ofert pakietowych, które do abonamentu dokładają coraz więcej działań, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny, uważamy, że to system niekorzystny zarówno dla agencji, jak i klienta. Bazując na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu, proponujemy rozwiązanie, wejście na nowy etap współpracy. W Aktywnym Modelu Rozliczeń rezygnujemy z tego, co obciąża abonament: rozbudowane raporty, z góry zadeklarowane pakiety działań, taśmową produkcję, konieczność skalowania się agencji przez dodawanie coraz większej liczby klientów. Skupiamy się na celu klienta i pod jego zrealizowanie dopasowujemy działania.

  Od lat działam w abonamencie i mam efekty, dlaczego to zmieniać?

  Kluczową informacją jest, jakie efekty tak naprawdę dostarcza abonament? Bardzo często takie podejście sprowadza się np. do zwiększania widoczności, realizacji listy tasków, czy wygenerowania dobrze wyglądającego raportu. W naszym założeniu wypracowany efekt ma stanowić realną wartość dla naszego klienta – marketera. Marketer powinien widzieć, że nasze działania mają realny wpływ na osiągane przez niego cele, na jego wyniki. Naszym zdaniem wchodzimy w erę biznesowego, partnerskiego podejścia. Proponujemy zmianę podejścia, bo zależy nam na ścisłej współpracy z marketerami, działami marketingu i dostarczaniem im tego, czego naprawdę potrzebują. Zmiana, którą proponujemy jest na tyle efektywna, że w umowach mamy aż 3 rodzaje różnych gwarancji. Sprawdź sam!

  Jaką mam gwarancję, że AMR zapewni lepsze efekty niż abonament?

  Aktywny Model Rozliczeń zapewni efekt, który będzie miał znaczenie dla marketingu, za który odpowiadasz. To może być np. osiągnięcie konkretnego wyniku z konkretnym współczynnikiem konwersji, czy osiągnięcie konkretnego ROAS, czy inny wybrany przez Ciebie cel. Efekty wypracowane w Aktywnym Modelu Rozliczeń mają stanowić konkretną wartość dla biznesu i dla Twojego marketingu. 100% gwarancji dać nie możemy, ale maksymalizujemy Twoje szanse na osiągnięcie celów. Nasze działania są bardziej nastawione na cel niż w abonamencie, w którym liczy się tylko realizacja i odhaczanie kolejnych zadań. Dodatkowo dajemy bardzo ciekawe gwarancje w umowach np.: możliwość natychmiastowego rozwiązania umowy lub zwracamy Ci pieniądze, jeżeli nie jesteś zadowolony z obsługi klienta. O szczegóły możesz zapytać naszego doradcę!

  Jak AMR wpłynie na mój dział marketingu?

  Aktywny Model Rozliczeń to holistyczne podejście do biznesu i marketingu. Przede wszystkim dostosowujemy działania do zrealizowania wyznaczonego przez Ciebie marketingowego celu. Dodatkowo upraszczamy cały proces: raporty obrazują tylko najważniejsze wskaźniki, działamy w puli wartościogodzin, gdzie działania nie wymagają dodatkowego aneksowania. Wszystkie nasze działania mają sprawić, że Twój marketing realnie odczuje efekty.

  Co AMR zmieni w realizowaniu usług SEO/Ads?

  Aktywny Model Rozliczeń nie zmienia usług SEO czy płatnych kampanii reklamowych, one dalej będą realizowane zgodnie ze sztuką. To, co się zmienia to podejście do ich realizowania. Celem działań SEO nie musi być wzrost widoczności, nie będziesz musiał rozliczać agencji z ilości zdobytych linków, czy napisanych tekstów. Kluczowe będzie, czy realizowane przez nas usługi prowadzą do osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie celów.

  Dlaczego opłata stała i dodatkowa od efektu?

  Premia za osiąganie wyników to motywacja dla nas, gwarancja, że będziemy mogli zapłacić naszym najlepszym specjalistom za to, że zrealizują wyznaczone cele oraz przejrzystość w tym, jakimi klientami powinniśmy się zajmować. Czyli tymi, którzy mają największy potencjał wzrostu, chcą rosnąć i są w tym zdeterminowani. Dlaczego łączymy te dwie opłaty, a nie działamy w rozliczeniu tylko od efektu? Ponieważ rozliczenie w 100% „na efekt” prowadzi tylko i wyłącznie do stagnacji. Prowizja jest zbyt mała a ryzyko zbyt duże aby podjąć najlepsze działania. Dlatego proponujemy Aktywny System Rozliczeń z pulą roboczogodzin i opłatą za zrealizowane cele, ale ze swobodą w działaniu i z partnerskim, biznesowym podejściem. To daje w tym momencie najlepsze rezultaty dla obu stron.

  Oczekujesz poważnego podejścia do marketingu?

  Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy propozycję współpracy.

   TAK
   Adres strony internetowej*
   E-mail*
   Telefon*
   TAK
   Twoja wiadomość nie została wysłana. Prosimy wysłać e-mail na adres kontakt@eactive.pl

   Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie

   Dziękujemy!

    

   Co dalej?

   1. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego zgłoszenie.
   2. Nasz wyspecjalizowany zespół już niedługo skontaktuje się z Tobą i opowie o dalszym procesie współpracy.
   3. W oczekiwaniu na telefon zapraszamy do zapoznania się z naszymi REFERENCJAMI.