Performance Marketing Intern

W dziale Performance Marketing firmy EACTIVE

Chcesz poznać świat reklam płatnych od podszewki? Google czy Allegro Ads od jakiegoś czasu już są w kręgu Twoich zainteresowań? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem

Miejsce pracy: siedzibę mamy we Wrocławiu, ale możesz pracować skąd tylko chcesz

PCC INTERN

Opis stanowiska

Czego się od nas nauczysz?

  • jak planować i realizować kampanie Google Ads, Facebook Ads oraz Allegro Ads,
  • jak przeprowadzać analizy za pomocą Google Analytics,
  • tworzyć raporty z działań.

      Nasze oczekiwania:

      • zdolności komunikacyjne,
      • chęć nauki, zaangażowanie,
      • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
      • doświadczenie pracy w zespole,
      • umiejętność planowania działań.

        Oferujemy:

        • bezpłatny staż w jednej z czołowych agencji marketingu online w Polsce,
        • elastyczne godziny pracy,
        • referencje po zakończonym stażu,
        • pracę w doświadczonym zespole wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pomagają sobie nawzajem, a do tego dedykowanego opiekuna.

        Proces rekrutacyjny

        Weryfikacja nadesłanych CV
        Kontakt działu HR z wybranymi kandydatami
        1. etap rozmowy kwalifikacyjnej online
        2. etap rozmowy kwalifikacyjnej
        Wyniki rekrutacji
        Po każdym etapie rekrutacji możesz dostać informację o przejściu do kolejnego etapu. Po etapach rozmowy kwalifikacyjnej wysyłamy informację zwrotną o negatywnym lub pozytywnym wyniku rekrutacji.

        Poznaj nas lepiej

        Nasz Zespół tworzy niemalże 60 wyjątkowych osób. Fani planszówek, wypraw górskich, miłośnicy zwierząt, pasjonaci muzyki, fani książek fantasy, sportowcy… I wielu innych. Na co dzień skupieni na jak najlepszym dbaniu o powierzone projekty, koleżeńską atmosferę i dobre relacje. A co najważniejsze – udaje nam się robić to wszystko zdalnie! I choć główną siedzibę mamy we Wrocławiu, Członkowie naszego Zespołu pochodzą z całej Polski. Kilka razy w roku spotykamy się też na różnego rodzaju integracjach. Na co dzień jednak zdecydowanie większa część decyduje się na home office. Więcej czasu dla rodziny, pielęgnowanie hobby, czy odpoczynek – to również jest dla nas bardzo ważne.

        Staż w Eactive bo:

        #wiemyjak WAŻNE JEST WSPARCIE PRZY ROZPOCZĘCIU WSPÓŁPRACY, dlatego:

        • na początek wdrażamy Cię i nie rzucamy od razu na głęboką wodę,
        • przez pierwsze tygodnie pracy masz swojego opiekuna-buddy’ego, który pomaga Ci we wdrożeniu.

        #wiemyjak WAŻNY JEST CZAS, dlatego:

        • pracujemy zdalnie,
        • mamy elastyczne godziny pracy,
        • po 6 miesiącach pracy, w piątki pracujemy 2 godziny krócej.

        #wiemyjak WAŻNY JEST ROZWÓJ, dlatego:

        • stawiamy na praktyczne poszerzanie umiejętności, a nie na zdobywanie tylko certyfikatów,
        • organizujemy szkolenia wewnętrzne (uczymy się i rozwijamy poprzez szkolenia wewnętrzne i współpracę z managerami),
        • realizujemy indywidualnie dobrane projekty warsztatowe z profesjonalnymi coachami biznesowymi,
        • uczestniczymy w różnych konferencjach branżowych,
        • dzielimy się wiedzą i pomagamy sobie nawzajem,
        • oferujemy dużą samodzielność w działaniu, abyś mógł pracować, tak jak lubisz, ale nie zostawiamy Cię samego.

        #wiemyjak WAŻNA JEST KOMUNIKACJA, dlatego:

        • kładziemy nacisk na sprawną komunikację,
        • zależy nam na wzajemnym przekazywaniu sobie regularnego feedbacku,
        • oferujemy przestrzenie do swobodnego wyrażania swoich opinii (również anonimowo).

        Dołącz do naszego zespołu!

        Wypełnij poniższy formularz. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

          TAK
          Imię i Nazwisko
          Numer telefonu*
          Link do strony / portfolio
          Zamieść pliki*
          pliki do 5 MB w formatach: pdf, doc, docx, png, jpg
          Dodatkowe uwagi

          Administratorem Twoich danych osobowych jest EACTIVE #wiemyjak - Kliszczak sp. k. z siedzibą w Siechnicach, pod adresem ul. Jana Pawła II 12, 55-011 Siechnice, NIP 896-15-47-353, REGON 363683262.

          Twoja wiadomość nie została wysłana. Prosimy wysłać e-mail na adres kariera@eactive.pl

          Otrzymaliśmy Twoją aplikację!

          Dziękujemy!

          Co dalej?

          1. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego aplikację.
          2. Nasz Zespół HR po rozpatrzeniu aplikacji skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
          3. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących rekrutacji, napisz na: kariera@eactive.pl