Koniec roku 2020 w EACTIVE pod znakiem pomagania

W EACTIVE wiemy, że pomaganie innym jest bardzo ważne. Wielokrotnie już prowadziliśmy różnego rodzaju dobrowolne zbiórki na rzecz potrzebujących.

Były to między innymi zrzutka na cynamonki, których całkowity dochód został przekazany dla chorego Patrysia, również akcja pomocy dla Ekostraży i naszych czworonożnych przyjaciół oraz udział w Szlachetnej Paczce.

pomagamy-grudzien-w-eactive

Koniec roku, zwłaszcza TAKIEGO roku to wyjątkowo trudny czas. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia dodatkowo skłaniają do refleksji. W czasie pandemii, który często potęguje problemy  borykających się z biedą, niedostatkiem, czy chorobami, osób, które mogą potrzebować pomocy jest znacznie więcej. Ograniczony dostęp do wielu dóbr dodatkowo utrudnia sytuację.

Z uwagi na wspomnianą pandemię, EACTIVE postanowiło wspomóc Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego. Mamy nadzieję, że okazana pomoc przyczyni się do podniesienia komfortu pacjentów przebywających w szpitalu.

Mówiąc o trudach i sposobach radzenia sobie z nimi, nie można też pominąć akcji Fundacji To się uda, która ma na celu walkę z wykluczeniem cyfrowym dzieci oraz umożliwić równy dostęp do udziału w zdalnych zajęciach. Cel przyświecający temu przedsięwzięciu jest naszym zdaniem, tematem bardzo ważnym społecznie, którego nie można pominąć. Teraz gdy niemalże cały świat funkcjonuje na łamach internetu, dysproporcje pomiędzy uczniami stały się wyjątkowo widoczne. Cieszymy się, że naszym wsparciem mogliśmy przyczynić się do pomocy dzieciom, dla których do tej pory brak podstawowego komputera był powodem codziennych trosk.

Jednak pomaganie to także szukanie potrzebujących bardzo blisko nas. Wspólnie postanowiliśmy wesprzeć jednego z członków rodziny naszego pracownika w walce z glejakiem, do czego zachęcamy również Was https://zrzutka.pl/x8p459 .

Cieszymy się, że mimo ograniczeń w przemieszczaniu się możemy pomagać osobom, które tego potrzebują. Lista osób, którym można nieść pomoc jest bardzo długa, dlatego gorąco zachęcamy do podejmowania takich kroków.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (7)

Komentarze

Dodaj komentarz