Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Sprawdzenie oglądalności reklam na YouTube będzie możliwe

Z najnowszych informacji wynika, że Google zamierza udostępniać reklamodawcom narzędzia, które umożliwią dokładne sprawdzenie  oglądalności reklam przez odbiorców w serwisie YouTube.

 

indeks

Google udostępni raporty oglądalności dla wszystkich kampanii reklamowych publikowanym poprzez platformę Double Click. Platforma ta jest określana jako zintegrowana platforma reklamowa, pozwalająca wydawcom efektywnie tworzyć i zarządzać działaniami reklamowymi, a także sprawdzać i mierzyć przeprowadzane działania. Raport od Google, który zostanie skierowany do reklamodawców wydaje się być bardzo dokładny, w przeciwieństwie do wcześniejszych, raczej ogólnych informacji, z których mogli korzystać reklamodawcy. Nowe statystyki będą zawierały informacje zarówno o tym, które reklamy oglądane są przez użytkowników, jak i ilości czasu poświęconego na ich oglądanie.

Google planuje, aby opłaty pobierane były jedynie za te banery reklamowe dostępne w serwisie YouTube które rzeczywiście są oglądane przez odbiorców. Nowe narzędzia i raporty są również częścią planu Google, którego celem jest wprowadzenie jasności i przejrzystości w rozliczeniach z reklamodawcami. Koncern zamierza też wprowadzić ofertę Google Preferred, dzięki której wydawcy będą mogli wykupić reklamy w specjalnym pakiecie 14 najpopularniejszych kanałów serwisie. Google tradycyjnie wprowadza zmiany, zaskakuje nowymi planami i koncertuje się na działaniach usprawniających dotychczasowe funkcjonowanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak