Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Nowa aplikacja Notify na Facebooku

Facebook oficjalninotifye poinformował o wprowadzeniu nowej aplikacji – Notify. Będzie ona dostarczała użytkownikom newsy z różnych źródeł dotyczące interesujących ich tematów. Aplikacja ta pozwala wydawcom na umieszczenie niedługich, zawierających do 100 znaków wiadomości, które będą odnośnikiem do pełnych artykułów.

Powiadomienia o mogących zainteresować użytkowników artykułach będą pojawiały się na ekranie ich telefonu. Jeśli będą chcieli dowiedzieć się więcej na dany temat, wystarczy że klikną w treść i zostanie otwarte łącze w przeglądarce, gdzie będą mogli przeczytać cały artykuł, zobaczyć wideo lub przejrzeć stronę. Z łatwością mogą danym newsem podzielić się ze znajomymi lub też go zapisać, jeżeli przykuł ich uwagę, ale w danym momencie nie mogą go spokojnie przeczytać.

Listę dostępnych źródeł, z których można otrzymywać powiadomienia o newsach jest tutaj: lista źródeł. Facebook zapowiada także, że lista ta będzie stale powiększana. Aby stworzyć zbiór interesujących nas źródeł, z których chcemy otrzymywać powiadomienia, wystarczy po prostu zaznaczyć daną stacje. Aplikacja również będzie podpowiadać co może być dla nas ciekawe na podstawie naszej aktywności na profilu. #wiemyjak

Aplikacja dostępna jest na razie w USA na system iOS.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak