x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Czy Matt Cutts wróci do Google?

Matt Cutts jeszcze nie wraca do Google. Matt opublikował na swoich blogu, krótką notkę w której poinformował, że nie powróci do Google w 2014 roku.

Matt napisał na swoim blogu:

„When I went on leave, I wanted to see how webspam would go without me. I’ve been talking to people on both the algorithmic and manual webspam teams during my leave, and they’ve been doing a top-notch job. So I’m planning on extending my leave into 2015”

Nie wiadomo kiedy dokładnie w 2015 Matt miałby wrócić do pracy w Google i czy rzeczywiście taki powrót planuje.

Warto przypomnieć, że Matt jest liderem Google Webspam Team, a z Google związany jest już od 14 lat. Matt jest jedną z ważniejszych postaci, którą wszyscy kojarzą z Google, dlatego wiele osób było zaskoczonych gdy w lipcu 2014 Matt ogłosił, że odchodzi na kilka miesięcy, aby spędzić więcej czasu z rodziną. Może Matt lubi swoje życie bez Google i nie chce wrócić?

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze

Dodaj komentarz