Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Facebook generuje największy ruch z linków

Według badania przeprowadzonego przez Shareaholic Facebook odpowiada za 1/4 ruchu pochodzącego z linków.

Z przeprowadzonego badania wynika, że pod koniec 2014 roku Facebook generował aż 24,64 procent ruchu i tym samym umocnił się na prowadzeniu wśród portali społecznościowych. Według zaprezentowanego raportu wszystkie portale społecznościowe łącznie są odpowiedzialne za 31,24 procent ruchu pochodzącego z linków.

Niekwestionowanym liderem w zestawieniu jest Facebook, natomiast zajmujący drugie miejsce Pinterest w grudniu 2014 roku odpowiadał za niewiele ponad 5% ruchu pochodzącego z linków. Warto zaznaczyć, że mocno promowany przez giganta z Mountain View Google+ w raporcie plasuje się dopiero na 6 pozycji i generuje niespełna pół procenta wejść na stronę.

ruch z portali społecznościowych

Dodatkowo z raportu Shareholic wynika, że Facebook od 2011 roku corocznie powiększa swoje wpływy.

Ruch z social media

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak