Rozstrzygnięcie konkursu „Napisz #cowieszjak i wygraj płatny staż w EACTIVE!”

Wyniki drugiego etapu konkursu

W grudniu przeprowadziliśmy drugi etap konkursu, polegający na rozmowach kwalifikacyjnych z trzema wybranymi osobami. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od stycznia staż w naszej firmie rozpoczną: Michał Buchwald oraz Maciej Wojciechowski.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wyniki pierwszego etapu konkursu

13 listopada zakończył się konkurs, w którym nagrodą jest 3-miesięczny staż w naszej firmie. Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia i poświęcony czas na ich przygotowanie. A teraz pora, by poznać decyzję komisji konkursowej!

plakat-konkursowy

Wiele prac, które od Was otrzymaliśmy były na podobnym, wysokim poziomie. Niełatwo było wybrać osoby, z którymi chcielibyśmy nawiązać współpracę w formie stażu, ponieważ każdy z Was posiada imponujące umiejętności i #wieciejak je wykorzystać, co udowodniliście swoimi pracami konkursowymi.

Decyzja Komisji Konkursowej:

W związku z bardzo zbliżonym poziomem zgłoszeń konkurowych, Komisja konkursowa zgodnie z Regulaminem pkt. 2.11. zdecydowała o przeprowadzeniu drugiego etapu konkursu w formie rozmowy rekrutacyjnej.

Pokazaliście #cowieciejak w kreatywny a czasem też zabawny sposób. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pomysłowości i Waszych umiejętności, dlatego chcielibyśmy zaprosić poniżej wymienione osoby na rozmowę rekrutacyjną i poznać Was jeszcze lepiej!

Na drugi etap – rozmowę kwalifikacyjną zapraszamy:

1. Michała Buchwalda

praca-mbuchwald
2. Joannę Psiurską

#cowieszjak? – długo nie mogłam rozgryźć, czym rzucić was, doświadczony w branży kreatywnej zespół, na kolana. I wiecie, co? Nadal tego nie rozgryzłam. Mogłabym napisać 1200 znaków przechwałek, które na nikim nie zrobią żadnego wrażenia, ale właściwie po co? Poszukując odpowiedzi na pytanie #cowieszjak? dużo bardziej zainteresowała mnie odpowiedź na #czegojeszczeniewiesz? oraz #jakigdziesiędowiesz?. Nie chodzi tu o moją niską samoocenę, przesadną samokrytykę czy tego typu sprawy. Po prostu to, czego jeszcze nie wiem ma dla mnie większe znaczenie. To ta niewiedza popycha do działania, inspiruje, zmusza do chwytania szans i podejmowania ryzyka, choćby takiego, jak ten właśnie tekst.

3. Macieja Wojciechowskiego

(Zwycięzcy przedstawieni są w kolejności alfabetycznej)

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za chęć uczestniczenia w konkursie! Wybranym osobom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. W ciągu tygodnia skontaktujemy się z Wami telefonicznie, aby ustalić wszelkie szczegóły! Wyniki drugiego etapu zostaną również opublikowane na naszej stronie po jego zakończeniu.

29/12/2016
Agata Strzębska

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

 1. Paweł pisze:

  Szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowany patrząc na zgłoszenia w „kategorii” film wydaję mi się niesprawiedliwa decyzja jury. Chętnie usłyszałbym czym kierowało się jury oraz co zaważyło o takiej decyzji.

 2. Agata Strzębska EACTIVE pisze:

  Panie Pawle, komisja konkursowa wyboru dokonała na podstawie kryteriów określonych w regulaminie. Jak już wspominaliśmy – wiele prac było na wysokim, zbliżonym poziomie. Zakwalifikowany do drugiego etapu film wyróżnił się według komisji kreatywnym podejściem do zadanego tematu jak i wszechstronnym oraz zróżnicowanym jego ujęciem. Zadanie nie należało do łatwych i doceniamy wkład, a także zaangażowanie w przygotowane prace wszystkich uczestników. Pozdrawiamy!

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to