Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Wyjazd integracyjny EACTIVE wiemy jak

Na ten piątek wszyscy długo czekali, a był on zupełnie inny niż każdy dotychczasowy! Spakowani, gotowi do drogi spotkaliśmy się, aby wspólnie rozpocząć nasz dwudniowy wyjazd integracyjny zorganizowany z okazji 15-lecia naszej firmy. Czas na relację z wyjazdu!

Dzień 1

Nasz plan wyjazdu był wyjątkowo bogaty, jednak dzięki temu maksymalnie skorzystaliśmy z przygotowanych atrakcji i sporo zobaczyliśmy. Przygodę rozpoczęliśmy od wycieczki do Twierdzy w Srebrnej Górze, czyli jednej z najatrakcyjniejszych fortyfikacji tego typu w Europie. Twierdza jest usytuowana w pięknej okolicy, więc poza dawką historii mogliśmy poobcować z naturą i nacieszyć się ciekawymi widokami. Wycieczka na Twierdzę miała jeszcze jeden cel – to właśnie tam odbyła się nasza terenowa gra integracyjna!

20150828_111651

Tym razem musieliśmy wykazać się sprawnością fizyczną – dużą siłą, szybkością i koordynacją, gdyż czekały na nas głównie gry zręcznościowe. Nikt nie spodziewał się, że zostaniemy podzieleni na dwa rywalizujące ze sobą obozy: pruski i napoleoński.

DSC_1966

Każdy bardzo zaangażował się w zadania więc 3 godziny aktywności minęły nam bardzo szybko. Po zaciętej walce wyłoniony został zwycięski obóz, który wygrał większość konkurencji, czyli obóz PRUSKI :) . Po zakończeniu konkurencji zrobiliśmy jeszcze sobie na pamiątkę wspólne zdjęcie.

DSC_2006

Po chwili odpoczynku mieliśmy jeszcze okazję zwiedzić Twierdzę z przewodnikiem. Gra integracyjna oraz zwiedzanie dostarczyło nam wielu wrażeń, nadszedł jednak czas na innego rodzaju atrakcje – idealnie się złożyło, że mieliśmy w planie zwiedzanie Browaru Primator w czeskim Nachodzie i degustację różnego rodzaju piw. Zrelaksowani przyjechaliśmy do Zieleńca, gdzie zakwaterowaliśmy się w przyjemnym górskim pensjonacie. Wieczorem czekała na nas jeszcze jedna atrakcja – grill i impreza z DJem. Nasz zespół bawił się wyśmienicie, kończąc imprezę nad samym ranem. Na zebranie sił pozostało zaledwie kilka godzin, a czekał na nas kolejny, równie aktywny dzień!

Dzień 2

Sobotni poranek rozpoczęliśmy pysznym śniadaniem i byliśmy gotowi do dalszej drogi. Mogliśmy spróbować swoich sił na spływie pontonami! Podzieliliśmy się na zespoły 4 i 5 osobowe i rozpoczęliśmy nasz spływ na trasie Ławica koło Kłodzka – Bardo. Wiosłowaliśmy 3 godziny, przemierzając kolejne kilometry naszej trasy i podziwiając ciekawą okolicę.

thumb_IMG_0259_1024

W Bardzie zjedliśmy też wspólny obiad, który był niestety już ostatnim punktem całej wycieczki. Nasz powrót upłynął na wspomnieniach z wyjazdu, bo naprawdę dużo się działo i będziemy o nim długo pamiętać!

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Michal pisze:

    Dlaczego małpi chwyt? Bo małpa!!!!

  2. marjan pisze:

    Jaki małpi chwyt? Co się tam działo?

  3. Jagoda Dynowska pisze:

    To był żart sytuacyjny :) pozdrawiamy!

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak