Sebastian Heymann

Head of SEO w EACTIVE #wiemyjak

SEO i Analitykę Internetową pogłębia od 2011 roku. Przygotowywał i realizował strategie widoczności dla najbardziej znanych marek w Polsce (e-podróżnik, przepisy.pl, woblink.com, 5-10-15, biletyna.pl). Jako Head of SEO czuwa nad realizacją i kierunkiem działań w zakresie pozycjonowania stron dla wymagających marek.

Należę do grupy szczęśliwców, którzy na co dzień robią to, co kochają. Analiza danych i rywalizacja o pool position w wynikach wyszukiwania jest moją pasją – cieszę się, że znajdują się okazje, takie jak ta, w których tą pasją mogę dzielić się z innymi

Wystąpienia

  • Prelegent na SEMcamp w Warszawie, gdzie jako pierwszy poruszył temat praktycznego podejścia do migracji serwisów
  • Prelegent na SEMkrk #14, gdzie opowiadał o obowiązkowych czynnościach SEO.
  • Prowadził również cykl szkoleń w Inkubatorach w Krakowie na temat SEO i wykorzystania danych Google Analytics w optymalizacji.
  • Webinar w ramach Tarczy Kryzysowej Senuto: Analiza efektów SEO
  • Będzie prelegentem Festiwalu SEO 2020.

#wiemyjak

Artykuły autora

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak