Czy SelfieMark jest dla Ciebie?

W ostatnim czasie pojawiają się coraz to nowsze aplikacje, których oryginalność potrafi kompletnie zaskoczyć – jak na ich tle wypada najświeższa aplikacja SelfieMark? Okazuje się, że użycie słowa selfie wcale nie jest tu przypadkowe.

Lubimy oceniać i porównywać

Google PlayTa aplikacja to dalszy krok jeśli chodzi o porównywanie i ocenę zdjęć użytkowników. Lajkowanie stało się niewystarczające, najnowsze narzędzie ma dać możliwość poznania opinii znajomych o naszych zdjęciach. Jak to działa? Użytkownik zobaczy dwa zdjęcia osoby i będzie mógł wyrazić, które bardziej przypadło mu do gustu. Zrobi to za pomocą znacznika w kształcie serca, a przy większej ilości takich polubień przy zdjęciu pokaże się gwiazdka. Skłania to użytkowników do porównywania i oceny zdjęć, a także pojawienia się pewnego rodzaju rywalizacji. Opinia od znajomych może być z drugiej strony cenna dla osób, które potrzebują podobnej sugestii i wahają się, które zdjęcie jest bardziej atrakcyjne. Informacja zwrotna może być natychmiastowa, wystarczy udostępnić swoje zdjęcia poprzez aplikację. Twórcy aplikacji podkreślają również jej inną, ich zdaniem istotną funkcję – ma służyć jako świetny kanał komunikacji dla marek i ich konsumentów. #wiemyjak

Korzyść dla marek?

Dyrektor generalna SelfieMark mówi o zaletach nowej aplikacji, z których mogą skorzystać marki. Chodzi o komunikację pomiędzy marką, a jej odbiorcami, którzy mogą wyrazić swój feedback. Podobnie wygląda to w przypadku firmy, która chce zaprezentować produkt i dowiedzieć się, co sądzą o nim użytkownicy, a także skonsultować z nimi inne pomysły.

Myślicie, że aplikacja się przyjmie?

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak