Google+ bardziej popularne niż myślisz

Przy okazji ostatnich zmian w Google+ pojawiło się wiele negatywnych komentarzy o tym kanale social media. Głownie zarzucano mu niską funkcjonalność a co za tym idzie niewielką popularność wśród użytkowników. Internauci prognozowali nawet, że jest już za późno na zmiany i przywrócenie G+ do życia, tymczasem okazuje się, że jest on całkiem popularny.

Google+ bardziej popularne niż myślisz

Pomimo negatywnych ocen zmian i ogólnie kanału Google+, 1 na 4 internautów nadal korzysta z tego serwisu każdego miesiąca. Niektórzy z nich posiadają konta, ponieważ musieli je założyć, aby móc skorzystać z pozostałych usług, jednak znaczna część to stali użytkownicy. #wiemyjak

W świecie sieci społecznościowych zdominowanych głównie przez Facebooka typowy użytkownik aktywny jest w około 2,8 różnych sieciach. Wśród znacznego odsetka dorosłych internautów, Google+ jest jedną z tych sieci. Chociaż zdecydowanie daleko mu do światowego giganta w tej kwestii, to jednak w skali globalnej wypada przyzwoicie. A może będzie lepiej?

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. No właśnie ciekawe czy popularność serwisu byłaby taka sama gdyby nie dostawało się dostępu w pakiecie tworząc konto Google dla dowolnej ich usługi… Poza tym konia z rzędem temu, kto mi sensownie wyjaśni co to są te kręgi. Czy to coś na kształt znjomych na FB?

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak