Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Google+, kolejne opcje dla miłośników fotografowania

Wakacji czar

Coraz częściej możemy pozwolić sobie na wyjazdy zagraniczne, do egzotycznych krajów, co jeszcze parę lat temu nie było tak powszechne. Dzięki cyfryzacji fotografii każdy z nas ma możliwość wykonywania wielu zdjęć, bez konieczności ograniczania się do 20 – 30 fotografii z takiego wyjazdu. Dzisiaj zbieramy setki, a nawet tysiące zdjęć, z których później możemy wybrać najlepsze ujęcia.

Czy wiesz, czym będzie skutkowało połączenie zagranicznego wyjazdu z możliwością zrobienia nieograniczonej ilości zdjęć? Po przyjeździe z wakacji na każdym możliwym urządzeniu – aparacie, telefonie czy tablecie znajdą się „tony” fotografii, które niestety w większości wypadków z braku czasu na ich uporządkowanie „wylądują” w jakimś zapomnianym folderze utworzonym naprędce po przyjeździe.

Co zatem możemy zrobić, żeby przy niewielkim nakładzie pracy uporządkować zdjęcia i przedstawić je w atrakcyjnej formie dla osób, którym będziemy chcieli się pochwalić naszymi wojażami? Google+ przygotowało dla nas ciekawą propozycję.

Wirtualne albumy

Tworzenie wspomnianych wirtualnych albumów będzie możliwe w ramach usługi Historia w Google+. Dzięki tej usłudze będzie można w bardzo prosty, ale zarazem efektowny sposób uporządkować swoje wspomnienia i dzielić się nimi z rodziną oraz ze znajomymi. Tak przygotowane filmy sprawią też, że wspomnienia, nie tylko z wakacyjnych wyjazdów pozostaną z nami na dłużej.

Filmy w Google+

Filmy to kolejna z nowych opcji w Google+. Dzięki niej można zautomatyzować przygotowanie filmów z wgranych zdjęć oraz nagrań. Film ma formę prezentacji z uwagi na możliwość dodania ciekawych efektów przejścia, ruchomych elementów oraz pasujących do tematu zdjęć dźwięków.

Od kiedy można korzystać tych usług?

Historie i Filmy dostępne są już dla użytkowników urządzeń z systemem Android, na dniach mają być również dostępne dla urządzeń z iOS.

Pozostaje tylko pytanie czy skorzystanie z nowej opcji będzie skomplikowane i każdy poradzi sobie ze stworzeniem takiego wirtualnego albumu czy filmu?

Jak się okazuje wszystko odbywa się automatycznie – jedyne co musimy zrobić do wgrać na Google+ te fotografie i filmy, z których ma być utworzony album. Reszta „zrobi się sama”, a jak materiał będzie już gotowy, zostaniemy o tym poinformowani.

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Dobre zdjęcia mają moc, warto się starać.

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak