Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Nowe zasady nazywania kont w Google+

Pseudonimy i zmiany nazwy konta – to już będzie możliwe!

Chyba każdemu, bardziej zorientowanemu użytkownikowi internetu, a w szczególności serwisu społecznościowego Google+ znane są słowa Erica Schmita, mówiące o tym, że jeśli ktoś nie może używać swoich prawdziwych danych (imienia i nazwiska) nie powinien korzystać ze wspomnianego serwisu. Przy rejestracji koniecznym było podanie prawdziwych danych, zgodnie z zasadami ujętymi w regulaminie nie można było podawać pseudonimów czy przezwisk.

Wielu użytkownikom nie podobały się takie reguły, więc od niedawna Google+ odchodzi od najbardziej restrykcyjnych zapisów. Będzie można dowolnie nazwać konta – wyjątkiem mają być nazwy o wulgarnym wydźwięku. Dane formularza dla kont prywatnych w dalszym ciągu mają zawierać pola z imieniem i nazwiskiem. Warto podkreślić, że mimo występowania tych pól, dane w nich podane nie będą weryfikowane w takim stopniu jak to miało miejsce wcześniej. Co istotne będzie można dość często zmieniać nazwę swojego konta, bo aż 3 razy na miesiąc. Więcej na temat wprowadzanych zmian można przeczytać na profilu Google+ we wpisie z 15.07.2014.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak