Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Piłkarsie Google Doodle z błędem

W czerwcu tego roku nie sposób ominąć tematu jakim są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej odbywające się w Brazylii, dlatego też na naszym blogu powracamy do tego tematu.

Jak zapewne wiesz, błędy przydarzają się każdemu – nawet największym, dlatego też nie powinien dziwić fakt, że od czasu do czasu pojawiają się one w wyszukiwarce Google. Tym razem błąd związany jest Google Doodle, a ściśle rzecz biorąc z flagą jednego z państw biorących udział w mundialowych rozgrywkach.

Piętno piątku trzynastego?

Feralny błąd pojawił się w dniu, w którym miał być rozgrywany mecz pomiędzy Meksykiem i Kamerunem – notabene w piątek trzynastego… Błąd polegał na umieszczeniu w logo wizualizacji flagi Ghany, zamiast flagi Kamerunu (flaga Ghany ma poziome pasy w kolorach: czerwonym żółtym i zielonym z czarną gwiazdą na żółtym polu, a flaga Kamerunu ma pionowe pasy w kolorach: zielonym czerwonym i żółtym, z żółtą flagą na czerwonym polu). Oczywiście pomyłka ta została szybko zauważona i szybko poprawiona. Dodatkowo zostały opublikowane przeprosiny na jednym z portali społecznościowych.

”Więcej do tego nie dopuścimy”

W treści postu zostały opublikowane podziękowania za szybką reakcję dla osób, które zwróciły uwagę na tą pomyłkę. Zapewniono też, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. W oryginalnej wersji występuje w tym stwierdzeniu gra słów – „We not Ghana let it happen agian”, zamiast „We not gonna let it hapten again”.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak